Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Regulamin Wypożyczalni Gracula

Regulamin Wypożyczalni dostępny w formacie PDF - Regulamin Wypożyczalni Gracula
REGULAMIN WYPOŻYCZALNI GIER PLANSZOWYCH GRACULA


Regulamin ustala zasady korzystania z Wypożyczalni Gier Planszowych Gracula prowadzonej przez Magdalenę Jaroszek prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Gracula Magdalena Jaroszek, ul. Buforowa 14/1, 52-131 Wrocław, NIP: 8942359053, REGON: 368590485, pod adresem Centrum Handlowe Gaj, stoisko nr 105, 50-559 Wrocław, ul. Świeradowska 70, zwaną dalej Wypożyczalnią.

 1. Warunkiem skorzystania z oferty Wypożyczalni Gracula jest rejestracja w systemie wypożyczalni na poniższych zasadach oraz akceptacja niniejszego regulaminu.

 2. Rejestracja następuje za okazaniem dokumentu tożsamości ze zdjęciem i podaniem aktualnego adresu zamieszkania.

 3. Akceptując regulamin wypożyczający zobowiązuje się do poniesienia całkowitej odpowiedzialności materialnej za wypożyczoną grę. W przypadku utracenia lub zagubienia gry lub jej elementów, uszkodzenia, zdekompletowania wypożyczający zobowiązany jest do odkupienia tej samej gry bądź uiszczenia opłaty w wysokości ceny detalicznej gry zgodnie z cennikiem lub pokrycia kosztów naprawy, jeśli istnieje taka możliwość. Następuje to po uzgodnieniu sposobu pokrycia kosztów z Wypożyczalnią. Każda gra dostępna w Wypożyczalni jest dokładnie zważona i podsiada listę elementów, które są jej zawartością. Wypożyczający winien sprawdzić stan gry przed jej wypożyczeniem. Jakiekolwiek braki lub uszkodzenia winny być zgłoszone przed jej wypożyczeniem. W razie wątpliwości przyjmuje się, że wypożyczana gra była kompletna i nie była w żaden sposób uszkodzona.

 4. Wypożyczyć można jednocześnie maksymalnie 3 gry. Koszt wypożyczenia jednej gry wynosi 10% wartości sprzedaży detalicznej gry w sklepie Gracula, w zaokrągleniu w górę, i uiszczany jest w chwili wypożyczenia. Każdą grę wypożycza się na okres 3 dni. W przypadku wcześniejszego zwrotu cena ta nie ulega zmianie.

 5. Każdorazowo istnieje możliwość przedłużenia terminu zwrotu gry, co wiąże się z dodatkową opłatą 10% wartości gry za każde kolejne 3 dni wypożyczenia. W tym celu należy skontaktować się z Wypożyczalnią Gracula drogą telefoniczną, mailową, Facebook'ową lub osobiście. Przedłużenie możliwe jest pod warunkiem, że gra nie została zamówiona lub zarezerwowana przez inną osobę. Dopłata następuje w dniu zwrotu gry. Maksymalny czas wypożyczenia to 9 dni.

 6. Istnieje możliwość rezerwacji gry. W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty z Wypożyczalnią Gracula w celu ustalenia szczegółów rezerwacji.

 7. W przypadku niezwrócenia gry w terminie bez uprzedniego przedłużenia terminu zwrotu za każdy dzień zwłoki naliczana jest kwota w wysokości 10 % wartości sprzedaży detalicznej gry.

 8. W przypadku niezwrócenia gry w uzgodnionym terminie lub odmowy pokrycia kosztów za przedłużenie wypożyczenia bądź kosztów w przypadku utracenia, zagubienia, uszkodzenia gry lub jej elementów Wypożyczalnia Gracula będzie dochodzić swych roszczeń zgodnie z przepisami prawa.

 9. Wypożyczający, który nie przestrzega niniejszego regulaminu traci prawo do korzystania z usług Wypożyczalni Gracula.

 10. W przypadku wyrażenia chęci zakupu gry uprzednio wypożyczonej, wypożyczający ma możliwość skorzystania z rabatu w wysokości 10% na zakup danej gry w sklepie Gracula. Rabaty nie łączą się z innymi promocjami. Rabat dostępny jest dla wypożyczającego w terminie 3 miesięcy od wypożyczenia gry pod warunkiem, że gra będzie dostępna.

 11. Integralną częścią regulaminu jest cennik Wypożyczalni.

 12. Regulamin wchodzi w życie z dniem 16/02/2018.

Witryna stworzona na platformie