Polityka prywatności
 1. Informacje ogólne.
  Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Klientów w związku z korzystaniem przez nich z usług Sklepu Internetowego.
 2. Podstawą prawną przetwarzania podanych przez Państwa danych osobowych są przepisy art. 6 ust. 1 lit. B i F ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, a w pozostałym zakresie – udzielona przez Państwa zgoda.
 3. Administratorem Państwa danych osobowych jest Magdalena Jaroszek, prowadząca działalność po firmą Gracula Magdalena Jaroszek z siedzibą we Wrocławiu, ul. Buforowa 14/1, NIP: 8942359053, REGON: 368590485.
 4. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu rejestracji w sklepie, dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego, realizacji umowy sprzedaży, wyrażenia chęci otrzymywania newslettera informacyjnego.
 5. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wykonania wskazanych wyżej działań.
 6. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 7. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych, jeśli uznają Państwo, że przetwarzanie przez nas danych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.
 8. Przetwarzane przez nas dane osobowe nie będą przekazywane Państwom trzecim.
 9. Jeśli chcą Państwo zmienić zakres przetwarzanych przez nas danych, w tym wnieść sprzeciw i/lub cofnąć swoją zgodę, prosimy o wiadomość na adres e-mail: [email protected]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl