O nas

Gracula to miejsce dla pozytywnie zakręconych ludzi, planszomaniaków i takich, którzy chcą rozpocząć przygodę z planszówką, ale nie wiedzą jeszcze jak to zrobić. Sklep stacjonarny powstał w 2017 roku w południowej części Wrocławia w Centrum Handlowym Gaj, hali targowej pełnej kolorowych stoisk i przyjaznych ludzi.

 

W tym przytulnym miejscu znajdziecie coś zarówno dla początkujących, jak i dla wytrawnych graczy spodziewających się prawdziwych wyzwań od gier planszowych. To także wypożyczalnia, której oferta wciąż się rozwija. Aktualnie mamy w niej ponad 200 tytułów i stale coś dorzucamy. Ludzie tworzący zespół Graculi sami grają w planszówki i dzielą się swoja pasją z każdym, kto odwiedzi ich mały planszowy raj. Przez ostatnie lata naszej przygody stale rozwijamy swoją wiedzę, testujemy nowe tytuły i codziennie rozmawiamy z klientami.

Braliśmy udział w takich konwentach jak Gratislavia - znany od lat Wrocławski Festiwal Gier Planszowych organizowany przez Stowarzyszenie Klub Koloseum oraz Ostrowski Festiwal Gier Planszowych stworzony przez zafiksowaną na punkcie gier ekipę OSTROwPLANSZE, a także w kilku lokalnych eventach odbywających się w Domach Kultury. Naszym celem jest zarażanie innych naszym hobby 😀. Idąc z duchem czasu chcemy przekazać naszą pasję także tym, z którymi nie możemy się spotkać osobiście, doradzić i pogadać o grach – ale od tego przecież mamy przestrzeń wirtualną!

 

Jeśli potrzebujesz porady, możesz do nas pisać i dzwonić. Jeśli mieszkasz we Wrocławiu, a jeszcze nas nie odwiedziłeś, koniecznie musisz wpaść pogadać. Natomiast jeżeli jesteś z innego dalekiego zakątka kraju (lub świata 😉) to pamiętaj, że jeśli odwiedzisz kiedyś nasze piękne miasto – to my jesteśmy tutaj w Hali Targowej Gaj. Jesteśmy jednym z niewielu stacjonarnych sklepów funkcjonujących nadal na mapie Wrocławia, a tym samym nie tylko kolejną stroną w internetowej wyszukiwarce, ale realnym miejscem, które zawsze możesz odwiedzić, a produkty które oferujemy w naszym sklepie internetowym znamy, testujemy i możemy o nich opowiedzieć.

Współpracujemy z najbardziej znanymi polskimi wydawcami, takimi jak Rebel, Galakta, Nasza Księgarnia, Tactic Games, Lucky Duck Games, Lucrum Games, Bard, Muduko, Trefl, Alexander, FoxGames. Jesteśmy na bieżąco z nowościami i często otrzymujemy od wydawnictw gry, które możemy przetestować i potem Wam o nich opowiedzieć.

Mamy w ofercie także puzzle, łamigłówki, szachy, gry dla maluchów oraz akcesoria związane z planszówkami. Zatem nie pozostaje nam nic innego niż wraz z uroczym stworkiem Graculą, którego ujrzycie w naszym logo, zaprosić Cię do pełnego przygód świata planszówek ...

 

Magda i Paweł

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl