Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Gracula wydostał się z jednego z zapomnianych pudełek na lekko zakurzonym regale w kącie pokoju. Najpierw rozejrzał się wokół zaspanym wzrokiem, zastanawiając się przy tym, czy spał bardzo długo... Sporo czasu minęło od jego ostatniej planszowej wędrówki. Zadecydował, że starczy już tej bezczynności i pora zadziałać.

I wyruszył w świat.

Nie wiemy jak to się stało, że trafił właśnie do nas, ale któregoś wieczoru dostrzegliśmy go błąkającego się po planszy jednej z naszych ulubionych gier. Przedstawił się, wygładził swój długi płaszcz i uśmiechnął się do nas, ukazując swoje długie ząbki. Przeprosił za niezapowiedzianą wizytę i wyjaśnił, że potrzebuje troszkę naszej planszówkowej pasji, bo inaczej znów zapadnie w długi i monotonny sen, a wcale nie ma na to ochoty.

Od razu nas urzekł, gdyż jest bardzo sympatycznym stworzeniem. Dlatego postanowiliśmy mu pomóc. Przygarnęliśmy go pod swój dach i stworzyliśmy dla niego miejsce, dzięki któremu już nigdy nie będzie się nudził.

Dalsze przygody Graculi poznacie już wkrótce ... :)

Witryna stworzona na platformie